Doğal Görünümlü Sentetik Uzun Peruk

99,50 TL KDV Dahil

%50 indirim

199,00 TL

Bu seçenek Tükendi.

Doğal Görünümlü Sentetik Uzun Peruk
Doğal görünüme sahiptir ve gündelik hayatta kullanıma uygundur.Doğal Görünümlü Sentetik Uzun Peruk More info

Sentetik Doğal Görünümlü Peruk

Sizde daha güzel bir kadın olmak için kuaförlerde ya da güzellik salonlarında para ve zaman kaybet istemiyor ve kısa sürede çok daha güzel bir kadın olmak istiyorsanız hemen bir peruk sahibi olun. Sentetik malzemeden üretilen peruklarımızdan dilediğinizi satın alarak kısa sürede güzelleşebilirsiniz.

PERUK YIKAMA TARİFİ

Taranmamış peruk yıkanırken saç birbirine dolaşabilir. Bu yüzden peruğunuzu geniş dişli ve toplu iğne uçlu peruk fırçası kullanarak güzelce tarayın. Ardından peruğu yıkamak için peruğun sığabileceği bir kapta ılık ve şampuanlı bir su hazırlayın. Hazırladığınız bu suya peruğu paralel olacak şekilde daldırıp çıkartın. Peruğu suya bu şekilde sokup çıkarırken elinizle yukarıdan aşağı duruşunu bozmadan yavaşça sıvazlayın. Bu işlemi birkaç kez tekrarladıktan sonra akan musluğun altında yine peruğun formunu bozmadan yukardan aşağı sıvazlayarak peruğunuzu durulayın.

Peruğunuzu güzelce duruladıktan sonra aynı kabın içinde ılık su ve krem karışımı hazırlayın. Durulanmış peruğunuzu suya paralel şekilde yan yatırıp batırıp çıkarın. Bu işlem sayesinde peruğunuz hem daha kolay taranacak hem de daha güzel duracaktır. Peruğu kremli suda birkaç dakika bekletin. Fakat kremli sudayken kesinlikle peruğunuzu çitilemeyin.

Kremli suda beklettiğiniz peruğunuzu akan suyun altında durulayın. Duruladığınız peruğunuzu bir havlunun üzerine şeklini bozmadan yatırın ve kurumaya bırakın. Peruk kendi kendine kuruyacaktır.

Sentetik peruklar sıcak su ile işlem görmeye uygun olmayan yapıya sahiptirler. Maşa, fön ya da sıcak suyla temas gibi işlemlerde peruğunuz zarar görecektir. Peruk yıkma sıklığınızı kullanımınıza göre ayarlayabilirsiniz. Peruklarda yağlanma doğal saça göre daha geç gerçekleştiği için ortalama 10-14 gün arayla yıkamanız yeterli olacaktır. Peruğunuzu seçerken kullanacağınız şampuanı ve kremi seçerken dikkatli olmanızda fayda var. Seçtiğiniz ürünlerin hassa saçlara uygun olmasına özen gösterin. Dilerseniz bebe şampuanını peruk yıkmada kullanabilirsiniz.

Eğer peruk mankeniniz varsa peruğunuzu onun üzerinde muhafaza edin. Doğru kullandığınız takdirde peruğunuzu ortalama 1 yıl aynı ilk gün ki kalite ve güzellikte kullanabilirsiniz. Sentetik peruklara kesinlikle boya uygulamayın.

elbise

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın!
Puan 
2015-01-13

beğeni

uzun saç her bayanın hayali bazen mümkün olmuyabiliyor doğal ve güzel görünümüyle tercih edilebilecek bir model

  • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
Puan 
2015-01-04

kapıda ödeme

hiç sentetik gibi durmuyor
doğal peruğa okadar para vermektense alıp denemekte fayda var

  • 0 Kişiden 0 i bu yorumu yararlı buldu.
Doğal Görünümlü Sentetik Uzun Peruk Yorumunuzu Yazın...
Doğal Görünümlü Sentetik Uzun Peruk

Aynı Kategoride Beğenilen Diğer Modeller