İndirimli Fiyat! Doğal Görünümlü Sentetik Uzun Peruk

Doğal Görünümlü Sentetik Uzun Peruk

99,50 TL KDV Dahil

%50 indirim

199,00 TL

Bu seçenek Tükendi.

Doğal Görünümlü Sentetik Uzun Peruk

Sentetik malzemeden üretilmiş doğal görünümlü uzun boy peruk.

Doğal Görünümlü Sentetik Uzun Peruk More info

Doğal Görünümlü Sentetik Uzun Peruk

Sadece dakikalar içinde kendinizi değiştirip çok daha güzel ve çok daha seksi bir kadına dönüşmek istiyorsanız en doğru yerde olduğunuza emin olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey size en çok yakışacak olan modelde bir peruk satın almak olacaktır. Bu sayede çok kısa bir sürede bambaşka bir kadın olabilirsiniz.

PERUK YIKAMA TARİFİ

Taranmamış peruk yıkanırken saç birbirine dolaşabilir. Bu yüzden peruğunuzu geniş dişli ve toplu iğne uçlu peruk fırçası kullanarak güzelce tarayın. Ardından peruğu yıkamak için peruğun sığabileceği bir kapta ılık ve şampuanlı bir su hazırlayın. Hazırladığınız bu suya peruğu paralel olacak şekilde daldırıp çıkartın. Peruğu suya bu şekilde sokup çıkarırken elinizle yukarıdan aşağı duruşunu bozmadan yavaşça sıvazlayın. Bu işlemi birkaç kez tekrarladıktan sonra akan musluğun altında yine peruğun formunu bozmadan yukardan aşağı sıvazlayarak peruğunuzu durulayın.

Peruğunuzu güzelce duruladıktan sonra aynı kabın içinde ılık su ve krem karışımı hazırlayın. Durulanmış peruğunuzu suya paralel şekilde yan yatırıp batırıp çıkarın. Bu işlem sayesinde peruğunuz hem daha kolay taranacak hem de daha güzel duracaktır. Peruğu kremli suda birkaç dakika bekletin. Fakat kremli sudayken kesinlikle peruğunuzu çitilemeyin.

Kremli suda beklettiğiniz peruğunuzu akan suyun altında durulayın. Duruladığınız peruğunuzu bir havlunun üzerine şeklini bozmadan yatırın ve kurumaya bırakın. Peruk kendi kendine kuruyacaktır.

Sentetik peruklar sıcak su ile işlem görmeye uygun olmayan yapıya sahiptirler. Maşa, fön ya da sıcak suyla temas gibi işlemlerde peruğunuz zarar görecektir. Peruk yıkma sıklığınızı kullanımınıza göre ayarlayabilirsiniz. Peruklarda yağlanma doğal saça göre daha geç gerçekleştiği için ortalama 10-14 gün arayla yıkamanız yeterli olacaktır. Peruğunuzu seçerken kullanacağınız şampuanı ve kremi seçerken dikkatli olmanızda fayda var. Seçtiğiniz ürünlerin hassa saçlara uygun olmasına özen gösterin. Dilerseniz bebe şampuanını peruk yıkmada kullanabilirsiniz.

Eğer peruk mankeniniz varsa peruğunuzu onun üzerinde muhafaza edin. Doğru kullandığınız takdirde peruğunuzu ortalama 1 yıl aynı ilk gün ki kalite ve güzellikte kullanabilirsiniz. Sentetik peruklara kesinlikle boya uygulamayın.

elbise

Yorumlar

Doğal Görünümlü Sentetik Uzun Peruk Yorumunuzu Yazın...
Doğal Görünümlü Sentetik Uzun Peruk

Aynı Kategoride Beğenilen Diğer Modeller