Balyajlı Dalgalı Peruk

89,00 TL KDV Dahil

%50 indirim

178,00 TL

Bu seçenek Tükendi.

Balyajlı Dalgalı Peruk

Sentetik malzemeden üretilmiştir, baljaylı ve dalgalı modeldir.

Balyajlı Dalgalı Peruk More info

Balyajlı Dalgalı Peruk

Güzel görünmek hiç şüphesiz ki her kadının en doğal hakkıdır. Kadınlar güzel görünmek için ilk önce saçlarını değiştirir. Ancak saçlarınız bu kadar işlemden fazlasıyla zarar görür. Saçınıza zarar vermeden daha güzel olmak istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit. Hemen sitemizde gezinin kendinize bir peruk alarak anında daha alımlı ve daha güzel bir kadın olmanın keyfini sürün. Dakikalar içinde baljaylı bir saça sahip olmak tamamen sizin elinizde.

PERUK YIKAMA TARİFİ

Taranmamış peruk yıkanırken saç birbirine dolaşabilir. Bu yüzden peruğunuzu geniş dişli ve toplu iğne uçlu peruk fırçası kullanarak güzelce tarayın. Ardından peruğu yıkamak için peruğun sığabileceği bir kapta ılık ve şampuanlı bir su hazırlayın. Hazırladığınız bu suya peruğu paralel olacak şekilde daldırıp çıkartın. Peruğu suya bu şekilde sokup çıkarırken elinizle yukarıdan aşağı duruşunu bozmadan yavaşça sıvazlayın. Bu işlemi birkaç kez tekrarladıktan sonra akan musluğun altında yine peruğun formunu bozmadan yukardan aşağı sıvazlayarak peruğunuzu durulayın.

Peruğunuzu güzelce duruladıktan sonra aynı kabın içinde ılık su ve krem karışımı hazırlayın. Durulanmış peruğunuzu suya paralel şekilde yan yatırıp batırıp çıkarın. Bu işlem sayesinde peruğunuz hem daha kolay taranacak hem de daha güzel duracaktır. Peruğu kremli suda birkaç dakika bekletin. Fakat kremli sudayken kesinlikle peruğunuzu çitilemeyin.

Kremli suda beklettiğiniz peruğunuzu akan suyun altında durulayın. Duruladığınız peruğunuzu bir havlunun üzerine şeklini bozmadan yatırın ve kurumaya bırakın. Peruk kendi kendine kuruyacaktır.

Sentetik peruklar sıcak su ile işlem görmeye uygun olmayan yapıya sahiptirler. Maşa, fön ya da sıcak suyla temas gibi işlemlerde peruğunuz zarar görecektir. Peruk yıkma sıklığınızı kullanımınıza göre ayarlayabilirsiniz. Peruklarda yağlanma doğal saça göre daha geç gerçekleştiği için ortalama 10-14 gün arayla yıkamanız yeterli olacaktır. Peruğunuzu seçerken kullanacağınız şampuanı ve kremi seçerken dikkatli olmanızda fayda var. Seçtiğiniz ürünlerin hassa saçlara uygun olmasına özen gösterin. Dilerseniz bebe şampuanını peruk yıkmada kullanabilirsiniz.

Eğer peruk mankeniniz varsa peruğunuzu onun üzerinde muhafaza edin. Doğru kullandığınız takdirde peruğunuzu ortalama 1 yıl aynı ilk gün ki kalite ve güzellikte kullanabilirsiniz. Sentetik peruklara kesinlikle boya uygulamayın.

elbise

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın!
Puan 
2015-07-09

teşekkürler

ürünüm geldi , arkadaşlarım beni tanıyamadı :) çok tşkürler

Puan 
2015-06-05

bunu istiyorum

Lutfen

Balyajlı Dalgalı Peruk Yorumunuzu Yazın...
Balyajlı Dalgalı Peruk

Aynı Kategoride Beğenilen Diğer Modeller